מאז ומתמיד צילמו האנשים תמונות רבות: הורים מצלמים את ילדיהם, מטיילים מצלמים נופים, צלמים מצלמים אירועים חגיגיים ועוד. תמונות אלה היו מפותחות, על פי רוב, ללא אפשרות בחירה ולאחר פרק זמן קצר מיום צילומם. רק לאחר פיתוח התמונות, התאפשר הצילום לתמונות נוספות. כמו כן, עצם הצילום העמיד אתגר לצלם עצמו, מבחינת חיפוש התאורה המתאימה, האתר המתאים והפוקוס הרצוי והנדרש. מאז התפתחות המצלמה הדיגיטלית, יצר הצילום אף התפתח יותר.

בעידן השפע הדיגיטלי, אפשר לצלם תמונות רבות, על פי גודל הזיכרון במצלמה, ולשלחם בסוף היום למחשב הביתי. אפשר ליהנות ממצגת תמונות אלה על גבי מסך המחשב בכל רגע נתון. אולם מכיוון שאין הכרח להדפיס תמונות אלה, מבחינת חוסר מקום, ההדפסה נדחית, לפעמים אף לאחר פרק זמן ארוך מאד מרגע הצילום. הילדים של היום, פעמים רבות לא חיים את התמונות והחוויות אשר היו מנת חלקם לרגע מסוים (יום הולדת למשל או טיול נעים).הדפסת תמונות על קנבס-משפחה

האם בכלל כדאי לפתח תמונות דיגיטליות?

חוסר בתמונות מודפסות מתגלה להורים רבים, ביום המשפחה או חגים מיוחדים כאשר הילד מתבקש להביא לגן תמונה מההווי המשפחתי. פעמים רבות, כאשר מחפשים את התמונות בהזדמנות זו נתקלים בתמונות טובות רבות, אשר היו יכולות להזכיר לילדים את מהות המשפחה ומטרתה. מכיוון שכיום, ישנה אפשרות לבחירה בררנית בין התמונות הרבות, אפשר לפתח רק את המוצלחות ביניהן, אשר עברו את אישור האיכות.

הדפסת התמונות בעידן הדיגיטלי יכולה להיעשות באמצעות אלבום דיגיטלי. כמו כן, הדפסת התמונות על קנבס נותנת פתרון נוסף לבעיה זו, במיוחד כאשר תמונות אלה נתלות בחדר המגורים או במקום בולט בבית ליצירת אווירה אישית ומשפחתית. תמונות המודפסות על קנבס, מאפשרות למתבונן לגלות את החוויה המצולמת מחדש ולהרגיש באווירה המיוחדת, הרבה יותר מכל תמונה אחרת. מעבר לכך, הדפסת תמונות על קנבס יכולה להיעשות בכל גודל כלשהו, צבע וסגנון רצוי. היא מהווה על כן, פתרון אולטימטיבי לעידן השפע הדיגיטלי.

תהליך הדפסת התמונות

יתרון עידן השפע הדיגיטלי הוא בכך שהתמונות נעשות נגישות הן בהורדתן אל המחשב האישי והן בהדפסתן. הדפסת התמונות על קנבס נעשית בצורה הפשוטה והידידותית ביותר לאחר כניסה אל האתר. כל שנותר הוא לבחור את התמונה, הגודל והאפקטים המיוחדים אם הם נדרשים, והתמונה נשלחת ישירות אל בית הלקוח. היכולת לבצע מהלך כה מסובך בצרה פשוטה ללא הצורך לקום מהכיסא מובילה את התחום לחדשנות והקידמה העכשווית.

בחירת התמונות אשר מיועדות להגדלה צריכה להיעשות בשימת לב מרבית, מכיוון שהתמונות המודפסות על קנבס נשארות לאורך זמן ומספקות שעות של התבוננות חווייתית. מעבר לכך, כדאי לשקול להדפיס את התמונות על גדלים שונים של קנבס וליצור פינה משפחתית אשר תאופיין בתמונות המשפחה כולה.

להזמנת הדפסת התמונות על קנבס