שדרוג החדרים בבית, יכול להיעשות, פעמים רבות, באמצעות הדפסת תמונות על קנבס. התאמת התמונות לחלל הנדרש, באופן אישי, יכול להקנות לחלל אווירה ביתית וחמימה. התמונה הנבחרת יכולה להיות של אחד מבני המשפחה, תמונה משפחתית גדולה, או תמונה אחרת אהובה. בכל אחד מהמקרים, כאשר ההדפסה נעשית על בד קנבס, המראה הינו יוקרתי ומעניין הרבה יותר.

בד הקנבס מאפשר תלייה נוחה של התמונה על הקיר. מעבר לכך, הוא מאפשר למתבונן להמשיך לחוות את החוויה המצולמת. ניתן להדפיס את תמונת הקנבס, כך שתהיה ללא מסגרת, ולהמשיך את התמונה המצולמת גם אל עבר הדפנות. הדפסה זו מעצימה אף יותר את החוויה, ונראית כלקוחה מתוך אוסף תמונות פרטי. לרוב, תמונות אלה ילוו בעלות גבוהה יותר, אולם כאשר התמונה אמורה להיתלות בחלל המרכזי, היא תמשוך כך תשומת לב רבה יותר.הדפסת תמונת פסיפס על בד קנבס

 העיצוב הביתי מתחיל בעניין

עיצוב בית טומן בחובו נושאים רבים איתם יש להתמודד, כמו למשל סגנון העיצוב, העמדת הפריטים והרהיטים, וכן קישוט הקירות. הכנסת המגע האישי לעיצוב, היא זו אשר מעניקה לבית, בסופו של דבר את אווירת הביתיות והחמימות בו מתהדרים בעלי הבית. מכיוון שתליית תמונות ממוסגרות, לרוב, תיחשב כהחלטה בנאלית, הדפסת תמונות על קנבס יכולה לתת את הפתרון הטוב והיפה ביותר.

 יש להקפיד לפני הזמנת התמונות על איכות ההדפסה ואמינות ומקצוענות החברה המדפיסה. מכיוון ששוק זה רווי תחרות וישנם מגוון חברות המבצעות הדפסה זו, כדאי ומומלץ להתרשם ממוצרים קודמים אותם סיפקה החברה, או לבקש המלצות תומכות מלקוחות קודמים. מחיר התמונה יכול להוות מדד נוסף לגבי איכותה, כך שמחיר נמוך במיוחד עלול להראות על פשרה בתחום האיכות. מעבר לכך, שיקולים כמו מהירות שליחת המוצר ושירות לקוחות תומך יכולים אף הם לקבוע לגבי החברה הנבחרת.

 חדשנות בבחירת התמונות

השלב הקשה ביותר בהדפסת תמונות על קנבס הוא בחירת התמונות. החדשנות בתמונות יכולה להתבטא בגודלן המיוחד, מספר תמונות זהות בעיצובים שונים או בצבע שולט. את התמונות אפשר לתלות זו לצד זו או בגבהים שונים, כך שהקיר המתקבל יהיה מעניין לבהייה והתבוננות מעמיקה. כאשר התמונות הינן משפחתיות, ההמלצה היא לבחור בתוכן אשר יאפיין את המשפחה, בין אם זה טיול, משחקי כדור או תמונות יפות של בית. עם זאת, אפשר לבחור בתמונה אחת מייצגת ולהגדילה לגודל אשר יתאים לפרופורציות החדר.

 אופי המשפחה יכול להכתיב גם את הצבעים השולטים של התמונות ואיפיון מיוחד. התמונות יכולות לעבור עיבוד, כך שיקבלו צבע מיושן או סגנון פופ ארט. למשפחות, אשר הבחירה בין מאות התמונות קשה להן, ישנה אפשרות להדפסת קולאז' תמונות, או פסיפס. בצורה זו, נהנים מכל התמונות באופן משולב וחוויתי, ללא פשרה בין התמונות השונות. את ההדפסה על קנבס אפשר לתלות בכל חלל בבית, החל  מהסלון ועד חדר הילדים או המשחקים.

הדפיסו תמונות על בד קנבס!