העולם האינטרנטי משופע בחברות ונותני שירותים אשר מציעים הדפסת תמונות על קנבס. מספיקה גלישה קצרה בכדי למצוא שמות רבים אשר יכולים לספק עבודה זו. אולם, מכיוון שתמונה זו נועדה לחיות פרק זמן ארוך, דורשת תשומת לב והשקעה, יש לבחור בתבונה את החברה המדפיסה. ההשקעה בתמונה אשר תלויה על הקיר חייבת להיות שקולה, בדומה למחשבה על קניית רהיט או פריט דקורטיבי לחדר זה או אחר. לכן, כדאי לבדוק מספר קריטריונים אשר יכולים להעיד על הדפסה איכותית וטובה:הדפסת תמונות איכותית על קנבס

 • איכות הבד – בד קנבס איכותי יוכל להחזיק לאורך זמן בעודו מספק את התוצאה הרצויה. בד קנבס איכותי נמדד, בין היתר, על פי משקלו. המינימום הינו 350 גרם למ"ר. ככל שמשקלו של הקנבס יהיה גבוה יותר, כך צבעי ההדפסה יוכלו להיכנס לעובי הבד ולשמור על צבעיהם למשך שנים רבות. המלצה זו אומרת כי יש לשאול את העוסקים במלאכה לגבי איכות הבד, משקלו והרכב הבד ממנו עשוי. ביטחונם של הספקים בחומר ובבד הקנבס בו הם משתמשים, יבוא לידי ביטוי באחריות אשר הם ייתנו עבור עבודות אלו. בד הקנבס, מעבר למשקלו, חייב להיות עשוי מ 100% כותנה. איכות זו מבטיחה את איכות התמונה וצבעוניותה.
  להזמנה כאן !

  הזמינו עוד היום

  שלחו לנו תמונה להדפסה וקבלו יצירת אומנות שתהנו ממנה תמיד
  להזמנה כאן !
 • מסגרת – המסגרת עליה מתוח בד הקנבס בצורתה האיכותית, מיוצרת מעץ אורן אשר עבר תהליכים מחטאים ומנקים מפני מזיקים. מסגרת זו הינה חשובה מכיוון שהיא מחזיקה את התמונה ונותנת לה את המצע החשוב לכדי אפקט ותחושה תלת ממדית. מעבר לכך, כאשר יש צורך במתיחה נוספת, רק מסגרת מעץ אורן אשר מוחבאים בתוכה אותם פיני מתיחה יכולה לענות על קושי זה. ההמלצה היא, כי לרות שלא רואים את מסגרת העץ, השפעותיה ניכרות בתמונה עצמה, הן במתיחותה והן עמידותה לאורך זמן.
 • איכות הדיו – רבים שואלים האם ההדפסה על קנבס נעשית באותם צבעים כפי שהם נראו על גבי מסך המחשב. התשובה אפוא נמצאת בטיב הדיו. כאשר הדיו אשר חברות ההדפסה משתמשות בו, יהיה איכותי, כך הצבעים וכל ההדפסה עצמה יהיו איכותיים, ברורים ובעלי גווני ביניים. יש לשאול על טכניקת ההדפסה ועל איכות הדיו אשר נעשה בו שימוש.
 • גימורים – איכות התמונה, לבסוף, נמדדת על פי הגימורים אשר נעשו, כמו למשל ציפוי הקנבס לאחר מתיחתו. הציפוי האיכותי כולל ציפוי הגנה טבעי אשר אינו מכיל חומצה. ציפויים זולים יותר יכילו חומצה, אשר תגרום בסופו של דבר לדהיית הצבעים.

פרמטרים אלה מדגישים כי בחירת הספק אשר יוכל לתת את המענה הטוב ביותר, יש לחפש על פי המלצות מלקוחות קודמים, חברים ומכרים. כאשר נוטים ללכת רק אחר המחיר הנמוך ביותר, תוצאה הסופית עלולה לאכזב. מחיר הדפסה על קנבס אינו זול, יחסית לפיתוח תמונה סטנדרטית, אולם האפקטיבית והיוקרה אשר הוא משווה לחלל לא משתווה לשום פריט אחר.