מעטים כיום יודעים מה ההבדל שאפשר ליצור עם הדפסה על בד קנבס. הדפסים כאלה יכולים ליצור מראה ותחושה ששונה לחלוטין מתמונות רגילות על נייר צילום שגרתי.

תמונות קנבס נותנות מגוון של אפשרויות נועזות בולטות ומוחצנות יותר כשהפוסטר או נייר הצילום לא מורגש מספיק בשבילך – מה שהופך כל עיצוב ליצירת אומנות. היום אפשר בקלות להפוך תמונות מכל מדיה (מצלמה, פייסבוק, אינסטגרם וכו' ) לתמונה אומנותית על בד קנבס בלי להרים מכחול

עם הדפסות קנבס אפשר לקשט את הקירות של ביתך עם איכויות אומנותיות – שמשקפות את התדמית ואת הביטוי האישי שרצית ליצור ! עוד יתרון בצורת ההדפס הזו היא העובדה שניתן להשתמש בה לכל "כיוון" וגישה עיצובית אפשר להפוך מילולית כל מרחב למואר, אישי, ומיוחד.

canvas-prints-feel-effect

קנבס יוצר אפקט יחודי ומרשים

 

תמונות הקנבס מודפסות על בד , שמשמש אומנים מאז ומתמיד לציור תמונות . מעבר לערך האסתטי של ההדפסה בפני עצמה, הבד נותן לתמונה עומק, ומראה איכותי יותר מאשר הדפס על נייר צילום או פוסטר. התמונות מתוחות על גבי מסגרת מתיחה פנימית, כך שלמעשה אפשר לתלות אותן ללא צורך במסגור חיצוני – וגם מעניק מראה מודרני וחדשני שלא רואים בכל מקום!

היופי של תמונות קנבס הן היכולת ליישם אותן לכל שימוש. היכולת להפוך את ההדפס ליצירה שלך גורמת לרבים להשתמש בקנבס כאמצעי להרגיש בבית . המראה של הדפסי הקנבס משדר מודרניות , אופנתיות , ודומיננטיות , ולכן מושלם לא רק ככלי לעיצוב הבית אלא גם למרחב העסקי מי לא היה רוצה לקשר את העסק שלו עם תכונות כאלה?

כיום קל מתמיד לקבל דרך האינטרנט תמונות והדפסי קנבס. רוב החברות מציעות מבחר תמונות להדפסה , מצילום , דרך תמונות שלאומנים מודרניים ועד המאסטרים הגדולים. ניתן כמובן – להדפיס תמונה אישית משלכם , וזה אחד היתרונות הגדולים של הפורמט – היכולת להפוך כל תמונה אישית ליצירת אומנות.
כל תמונה אפשר לעצב היום בצורה מקצועית , כל מה שצריך הוא ידע מקצועי בתוכנות עריכה , וטעם. ניתן לעשות קולאז' תמונות [מצוין למתנה, או כמזכרת מאירוע ] , פסיפס תמונות , או עריכה בסגנון פופ ארט, בדומה להדפסים של מרילין מונרו שנוצרו ע”י אנדי וורהול.

תמונות קנבס הן כלי אסתטי , אישי וייחודי לעיצוב והדפסה. האם אתם יכולים להגיד שאתם משתמשים בעיצוב מיושן, דהוי , וחסר “אופי” ?
אנחנו מספקים הדפסה על בד קנבס באיכות מוזיאונית, בצבעים חדים ובוהקים ומשתמשים בחומרים הטובים ביותר. ההדפסה שלנו כל כך איכותית שאנחנו מציעים אחריות לכל החיים על כך שצבע התמונה לא ידהה – כל החיים. נשמח לשרת גם אותכם. להזמנה לחצו כאן !