רבים האנשים המתעניינים בהדפסת תמונות על בד קנבס, מחפשים ברחבי הרשת את האתרים הזולים ביותר באמצעות קופון זה או אחר. מכיוון שהתחרות בתחום תמונות הקנבס גדולה, מציעים משווקים שונים קופונים, אשר לכאורה מוזילים יותר את מחיר העבודה וההדפסה. אולם, כאשר המחירים הינם נמוכים מלכתחילה ושווים לכל נפש, איכות ההדפסה לא מוטלת בספק והיחס אשר ניתן ללקוח הינו הטוב ביותר, הקופון מאבד מערכו והוא משמש רק כגימיק שיווקי.

הקופונים, פעמים רבות, נשלחים בדואר האלקטרוני על ידי חברות פרסום ויחסי ציבור אשר קופוני הנחותמתמחות בכך. ולמעשה, הנהנים העיקריים מתחום זה הינם חברות הקופונים אשר גוזרות עמלות מהשימוש בקופונים, אך הבעיה מתחילה כאשר יש צורך בייעוץ, או בעיה עם המוצר עצמו. הדפסות קנבס עוסקות, פעמים רבות, בנושאים סנטימנטליים אשר ערכם יקר עשרות מונים מערך ההדפסה. התמונות חשובות למצולמים ולצלמים כאחד, במיוחד כאשר הן תמונות משפחתיות או צולמו ברגעים מיוחדים וקרובים ללב ולכן חשוב מאוד לא להתקשר עם חברה לא מוכרת רק בגלל הקופון.

קופון, מעבר להיותו הכרטיס אשר מאפשר הנחה זו או אחרת, פעמים רבות מכניס את הלקוח לרשימת לקוחות המאפשרת לחברת הקופונים להמשיך ולהציע ללקוחות מגוון הצעות ותמריצים לקניית מוצרים שהלקוחות אינם מחפשים כלל. בעוד, שהלקוח הנבון, מבין כי דווקא חברה מקצועית ומנוסה, בעלת ביטחון במוצריה וביכולתה המקצועית ,תיתן את היחס הנאות לכל לקוח ולקוח,גם ללא כל צורך בגימיקים שיווקיים, בין אם הלקוח הוא לקוח ראשוני או לקוח חוזר. חברה אשר יודעת כי הינה יכולה לעמוד בתחרות בזכות מוצריה המעולים, מחיריה הנוחים ושרות מעולה תעשה זאת לבדה, ללא עזרה חיצונית של מרכיבים שיווקיים, כגון קופונים.

להזמנה כאן !

הזמינו עוד היום

שלחו לנו תמונה להדפסה וקבלו יצירת אומנות שתהנו ממנה תמיד
להזמנה כאן !

קופון ללא יחס אישי

קופונים נעשו טרנד בימינו, ופעמים רבות מועברים כאבן חמה מיד ליד.  לפעמים נראה כי בקבלתקופונים- למי זה מועיל? קופון, המחיר הינו נמוך יותר, ולמעשה הקונה מקבל מחיר מבצע. פעמים רבות, הקופון מכיל רק את סכום ההוזלה, כך שבמבט ראשון, המחיר אף נראה נמוך יותר מהצפוי. אולם, אין ספק, כי מחיר הקופון אשר נקבע על ידי המשווק, ונתון לפיקוחו, אינו מהווה אלא כיסוי על חוסר שקיפות. אמינות החברה אמורה להתבטא בפרסום גלוי וברור של מחירון החברה המבצעת, ומבצעים שונים שהיא מציעה.

יחס אישי, איכות הדפסה מעולה, ומחירים נוחים יספקו את רוב הלקוחות, גם ללא השימוש בקופון, מכיוון שכאשר התוצר הסופי מונח ונתלה אחר כבוד בחדר זה או אחר, המטרה היא ליהנות ממנו ולהתהדר בתמונה אשר יכולה להחזיר את החוויה לרגעי התרחשותה למשך שנים רבות. בדרך כלל, הצעת הקופונים להדפסות קנבס נעשית דרך אתרי הדילים השונים או הרשתות החברתיות ולא דרך החברות המייצרות את ההדפסה. חוסר היחס האישי, וקניית הדפסה על קנבס כאחת ממסה עצומה של הדפסות דיגיטליות עלול לפגום בתוצאה הרצויה ללקוח ולחוסר שביעת רצונו מהתהליך כולו.