אין מחיר לתמונה בעלת ערך סנטימנטלי של בני המשפחה או של אירוע מיוחד. תמונות כאלה, בעידן של היום, מועלות אחר כבוד לחשבון הפייסבוק, כך שכל החברים יכולים ליהנות. מגוון התמונות הדיגיטליות אשר מצולמות באופן תדיר בחיי היום יום עלולות, לפעמים, להוות עומס על זיכרון המחשב, ולהישכח שם עד אשר פותחים אותן באופן מיוחד. אלבומים דיגיטליים, אף הם מהווים מקום אחסון חדשני ויעיל, אולם לא מאפשרים ליהנות מחוויית התמונה באופן חוזר. לכן, הדפסה על בד קנבס, מאפשרת לחוות את הרגע המסעיר או את זיכרון האנשים האהובים בכל דקה מדקות היום. תמונה זו יכולה להיתלות בכל חדר מחדרי הבית, על פי הנושא והאנשים המצולמים.תמונות  אנשים אהובים - תמונות השוות זהב
תחושת החמימות בבית נמדדת על פי הפריטים האישיים אשר נמצאים ומקשטים את הקירות ומדפי הבית. תמונה אשר מודפסת בצורה איכותית על בד קנבס, מאפשרת לכל האורחים להכיר את דיירי הבית, ברגעים קצת שונים. מכיוון שאנשים רבים מתאכזבים לשמוע כי עליהם לבחור רק תמונה אחת אשר תהווה את תמונת הזהב המיוחדת, ישנה אפשרות להכין קולאז' אשר יכלול את תמונותיהם של כל בני המשפחה, או מגוון תמונות של אדם אחד כפי שנתפס בעין המצלמה, באירועים או תנוחות שונות.

בחירת התמונה המוגדלת
פעמים רבות, שלב בחירת התמונה אשר נדרשת להגדלה, הוא השלב המסובך והקשה ביותר ליישום, על רוב האנשים. מבין כלל התמונות, אשר רובן נראות על פניו, יפות ומרגשות, חייבת להיבחר תמונה אחת אשר תוגדל ותתלה אחר כבוד בכל חדר נבחר בבית או בחלל. בחירה בתוכן מיוחד הינו הפרמטר החשוב ביותר, אשר בסופו של דבר יביא להצלחת התמונה ולמשובים חיוביים עליה מצד המתבוננים. חשוב לבחור תמונה אשר תהיה בעלת ערך מוסף, ותהיה מיוחדת בפרמטר מסוים כמו למשל אירוע מיוחד, צבעים בולטים ובהירים, תנועה או הבעת פנים מיוחדת ומאפיינת את האדם המצולם.

כמו גם, ההמלצה היא לבחור את התמונה על פי איכותה. האיכות נמדדת במספר פרמטרים, כמו מספר הפיקסלים, זווית התמונה, האור המשתקף ממנה ועוד. תמונות אשר צולמו באמצעות טלפונים חכמים, משוכללים ככל שיהיו, לא יתאימו למטרה זו, מכיוון שהם יהיו, בדרך כלל, באיכות ירודה יותר מאשר תמונות אשר צולמו במצלמה דיגיטלית ידנית. פרמטרים אחרים אשר מאפיינים את התמונה כמו טשטוש דמויות או חוסר פוקוס בפרטים אחרים נובעים, בדרך כלל, מניסיונו של הצלם או מידת יציבותו כבר בשלב הצילום עצמו. אין אפשרות לתיקון התמונה לאחר צילומה, למרות שפעמים רבות, הדפסה על בד קנבס, יכולה להסוות פגמים רבים כך שהם ייראו מטושטשים. כאשר יש חשש כי תמונה זו או אחרת לא תוכל להיות מוגדלת בקנה המידה הרצוי, כדאי להתייעץ עם מומחים בעניין, אשר יכולים להמליץ וללוות את התהליך כולו.

הזמינו כאן הדפסה על קנבס