הדפסה על קנבס בספיה – מראה תקופתי לתמונה חדשה.

 

 


הדפסת תמונות בגוון ספיה היא דרך אהובה על רבים ליצירת תחושת נוסטלגיה.
גוון הספיה הוא גוון חום חם שהרבה פעמים משויך לתמונות מהמאה ה19, או לסגנון רטרו , וינטג' וכו'.
תמונות ספיה מקוריות – עתיקות, הן תוצאה של תהליכים כימים הגורמים להתנדפות הצבעים במשך הזמן. היום , בכל אופן, הרבה צלמים או אומנים מוסיפים בכוונה תחילה טון ספיה לתמונות כדי להעניק לתמונות מראה תקופתי, או דווקא על-זמני, או גם כצורת צילום מתוחכמת / יחודית. גוון הספיה מעניק חמימות מידית לתמונה, תחושה של משפחתיות וכמיהה. לכן, תמונה משפחתית או של בן משפחה אהוב בגוון ספיה, היא מתנה מעולה שבוודאות תרגש כל מי שיקבל אותה.
גוון ספיה יכול לעזור גם בתמונה בה צבעים חזקים מסיטים את תשומת הלב מהנושא. בכך, הוא יכול להפוך תמונה לדרמטית, ומרוכזת יותר. בניגוד לסגנונות אומנותיים אחרים, שהם יפים לכשעצמם אבל מהווים אפנה חולפת, גוון הספיה הוא קלאסי.
אתם יכולים להיות בטוחים שגם בעוד שנים רבות תמונה בגוון ספיה תשדר טעם טוב, יחד עם יחודיות וקריצה לעבר.

נשמח לסייע לכם ליצור הדפסי קנבס באיכות הגבוהה ביותר, ובשימוש בחומרים הטובים ביותר בין אם בד הקנבס האומנותי ובין אם הדיו הפיגמנטי, כדי להפוך זיכרון אישי ליצירת אומנות. עצם ההדפסה היא כלי עיצובי מתקדם ויחודי. בעזרתם אפשר להפוך כל מרחב, בין אם מדובר בבית או במקום העבודה, לאישי יותר, ומלא מבע ואמירה. השימוש בטכנולוגיה מתקדמת, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, מבטיחה לכם תוצאה אומנותית , שתהנו ממנה תמיד – לא בכדי אנחנו מספקים אחריות על אי דהיית הצבעים לכל החיים.

הוספת גוון ספיה לתמונה יכולה לשנות אותה לחלוטין. אנחנו מציעים לכם לעשות זאת בצורה דיגיטלית, מהירה, ופשוטה הרבה יותר