עיצוב על קנבס – אמירה אישית , סגנון ייחודי

פסיפס על קנבס – השלם יפה יותר מסך חלקיו.

פסיפס על קנבס היא מתנה מקורית ומרהיבה לאדם יקר ואהוב ודרך מצוינת לשדרג את עיצוב הקירות בבית.
ביצירת פסיפס מושקעים רגשות וכשרון לא מבוטל. זו אינה עוד מתנה רגילה אלא פרויקט ייחודי ומרגש.פסיפס על קנבסהשתמשו בטכנולוגיה המתקדמת שלנו על מנת למנוע אכזבות בהמשך. אתם רוצים שהפסיפס שלכם יהיה בדיוק כפי שראיתם אותו בדמיונכם, באיכות ובגימור הגבוהים ביותר.

קולאז' מקסים על בד קנבס. אנחנו יכולים לעצב עבורכם קולאז' ללא מאמץ מצידכם, באמצעים דיגיטליים.

הדפסת קולאז' על קנבס – תפסת מרובה, ותפסת!

קולאז' על קנבס היא דרך נהדרת ליצור תמונה שאומרת המון, ובדרך מקורית ורעננה. צירוף של תמונות מאירועים שונים, מתקופות שונות, או של נושאים שונים נעשה בצורה הכי טובה ע"י קולאז'. הקולאז' יכול להיות בשבילכם או כמתנה נהדרת ומהודרת. תוסיפו לכך את האיכויות הטבעיות של בד הקנבס וקיבלתם יצירת אמנות נפלאה.

פופ ארט על קנבס – אומנות מודרנית בהישג יד!

סגנון הפופ ארט הוא הפופולארי ביותר במאה ה- 20 וה -21. אין כמו יצירה נועזת, חופשית ועכשווית על מנת לשדרג כל חלל ולהביע את האישיות הייחודית שלכם. הדפסים בסגנון אנדי וורהול, בצבעים חזקים, הם דרך שמחה ויצירתית להביע את עצמכם או יקירכם – בצורה חדשה.

הדפסה על קנבס בספיה – מראה תקופתי לתמונה חדשה

הדפסת תמונות בגוון ספיה היא דרך אהובה על רבים ליצירת תחושת נוסטלגיה. גוון הספיה הוא גוון חום חם שהרבה פעמים משויך לתמונות מהמאה ה19, ויוצר מראה עדין ועתיק לתמונות. גוון ספיה גם עוזר לייצר תחושת חמימות, ביתיות ומשפחתיות.

היום לא צריך להיות צייר טוב כדי לקבל תמונת פופ ארט על קנבס לפי רצונכם.

מחפשים מתנה מרגשת , שהקרובים שלכם ישמחו לקבל ותישאר איתם לנצח ? אנחנו מציעים עיצוב אילן יוחסין מקצועי ואיכותי – שכל אחד ישמח לקבל. יחד עם הדפסה איכותית ואומנותית על בד קנבס, התוצאה היא תמונה עמידה אלגנטית , לא רק מתנה אלא גם נכס לדורות הבאים.