מחירון הדפסה על קנבס

הפכו כל תמונה דיגיטלית ליצירת אמנות מרהיבה על בד קנבס!הדפסה על קנבס-מחירון הנחה
הדפסה על בד קנבס אמיתי – יצירת אומנות , כלי עיצובי, מתנה יחודית ומרגשת.

 

  • רעיון נפלא ומקורי למתנה ייחודית ומרגש לכל אירוע – יום הולדת, יום נישואין, הפתעה לאישה או לגבר… הדפסה על בד קנבס היא מתנה מיוחדת, שאפשר להשתמש בה כדי ליצור מתנה אישית, מתנה שמושקעת בה מחשבה ויחס מיוחד. אפשר ליצור קולאז' של תמונות מאירועים משמחים, צירוף תמונות של בני המשפחה, וגם אילן יוחסין של המשפחה – מעוצב בצורה אלגנטית. בנוסף לכך , מדובר במתנה שתלווה את יקירכם לכל החיים, ואנחנו מציעים אחריות לכל החיים על אי דהיית הצבע.
  • שחררו את האמן שבכם – עיבוד כל רעיון לכדי יצירה מרשימה ובהתאמה אישית. אנו נסייע לכם להוסיף עיבוד מכל סוג שתרצו, מפופארט, דרך גוון ספיה, פסיפס ועד קולאז' תמונות של רגעים מרגשים. אפשר להביע את עצמכם בכל צורה, ולהדפיס כל סגנון – מיצירות קלאסיות של מיטב האומנים – ואן גוך, מונה, דה וינצ'י ועוד – ועד אומנות מודרנית , מופשטת, אקספרסיוניסטית ותמונות אווירה. באם אין לכם תמונה, אנו משוכנעים שנוכל למצוא אחת שתוכל להטעים לטעמכם האישי המדויק.
  • עיצוב הקירות וחלל הבית בתמונות אמנות שאתם בוחרים. תמונות על בד קנבס הן אמצעי מודרני ויחודי, להפוך כל חלל לבעל הבעה ואמירה , שנמצאת לחלוטין בידיכם ואפשר לקחת אותה לכל כיוון. שימוש באלמנטים של מסגרות שונות בנוסף להדפסה על קנבס, גיוון של גודל, או הדפסות בחלקים – כל אלה נותנים לכם אפשרויות רבות לעיצוב פנים אישי ומיוחד רק לכם.המחירים שלנו אטרקטיביים והוגנים ובנוסף, אנחנו משתמשים בחומרים האיכותיים ביותר ומדפיסים על בד קנבס אמיתי. לא נקריב את הרמה המקצועית כדי לחתוך את המחירים – המטרה היא לספק מוצר איכותי , יצירת אומנות שתלווה אתכם לנצח. רוצים עוד? אחריות על אי דהיית הצבע לכל החיים!

את היצירות שלכם ניתן לאסוף מהגלריה שלנו או שנשלח לכם אותן עד הבית.
כתובתנו:
רחוב מסדה 1, חיפה
שעות פעילות:
ימים א'-ה'  18:00 – 09:00
להזמנה מיידית:
04-8661741
0722119955
[email protected]

 נשמח לעמוד לשירותכם!

סרטון ציפוי הדפסי קנבס עם לכה – חשוב לבדוק מה כלול במחיר !