עיצוב אילן יוחסין – מתנה נהדרת שתשאר לנצח

בירור המוצא והשורשים הוא עניין החשוב לאנשים רבים

מחפשים מתנה מרגשת , שהקרובים שלכם ישמחו לקבל ותישאר איתם לנצח ? אנחנו מציעים עיצוב אילן יוחסין מקצועי ואיכותי – שכל אחד ישמח לקבל. יחד עם הדפסה איכותית ואומנותית על בד קנבס, התוצאה היא תמונה עמידה אלגנטית , לא רק מתנה אלא גם נכס לדורות הבאים. הדפסת תמונות על קנווס מתבצעת אך ורק בדיו פיגמנטי עם אחריות לאי דהיה לכל החיים .

ניתן ליצור קשר לקבלת עיצוב עץ משפחה קיים, וגם לבירור ולבניית עץ משפחה.

family tree on canvas

הפקה ועיצוב רות גרינפלד – 052-7176280 – [email protected]

בני אדם התעסקו בתיעוד שורשיהם משחר ההיסטוריה, בתחילה בעיקר בע”פ ובעזרת סיפורים. מהמצאת הכתב והלאה, שושלת המשפחה הועלתה על הנייר כדי לשמר אותה בפני השכחה – למען הדורות הבאים. ומאז, במגוון תרבויות שונות, נהוג לעקוב אחר שורשי המשפחה בדרכים שונות, בהתאם למאפיינים ולמסורות המקומיים.

לדוגמא, האינדיאנים תיעדו את המוצא המשפחתי בצורה שונה לגמרי מזו של היוונים הקדמונים. בניית אילן יוחסין קיבלה חשיבות עצומה בימי הביניים, כשהמעמד החברתי, הרכוש והאדמה היו תלויים בשורשי המשפחה.

ישנן צורות וסוגים שונים של עצי משפחה. כדי להשתמש בפורמט שהכי מתאים למטרות היחודיות שלכם. לדוגמא, אנשים רבים יכולים לעקוב בקלות אחרי טבלה של צאצאים, טכנית ו"יבשה". אחרים מעדיפים הדפסת אילן יוחסין אסתטית, יפה יותר , כנכס לדורות ההמשך וכאומנות בפני עצמה.

יצירת אילן יוחסין בצורה אומנותית נותנת יתרון של חופש פעולה ודימיון. אפשר להתמקד באדם מסוים, לפי הצורך ובצורה מיוחדת בכל פעם מחדש. אפשר לעקוב אחרי השושלת המשפחתית באמצעות שם משפחה, ובאמצעות הצלבה עם אירועים ומסמכים היסטוריים. משפחות מלוכה השתמשו באילנות יוחסין, ובנישואין ככלי מדיני. אילן היוחסין הגדול ביותר המוכר הוא זה של קונפוציוס , החכם הסיני, שכולל 2 מליון שמות במשך שמונים דורות.

תהליך בניית אילן יוחסין והחקר שקודם לו הם לא רק מעניינים ומהנים, הם גם מחזקים את קשרי המשפחה . אם אתם מתקשים, אפשר להעזר בגנאולוג מקצועי.

הדפסת עץ משפחה על קנבס – היום אפשר ליצור הדפסים יותר אומנותיים, אלגנטיים ועמידים !