הדפסה על קנבס בחיפה

   

מחפשים הדפסת תמונה על בד קנבס – הדפסה איכותית שתכבד את התמונה הנבחרת ותחזיק מעמד לאורך שנים? אם כך הגעתם למקום הנכון .

הגדלת תמונות על קנבס שונה ממקום למקום ומחיר הדפסה על קנבס גם הוא יכול להיות שונה. הדבר מתבהר כאשר בודקים את איכות הדפסות הקנבס. במקום אחד מדפיסים על בד קנבס אמיתי ובמקום שני על קנבס מאיכות ירודה , או חיקוי מפלסטיק זול.

בבתי דפוס רבים הדפסות על בדים במדפסות המצוינות לשילוט אך אינן מתאימות להדפסת תמונות אומנות. הרזולוציה הסופית של הדפסת התמונה על קנבס במדפסות אלה אינה הגבוהה ביותר, וכמובן שגם לדיו שבשימוש יש חשיבות עליונה, הן לרזולוציה הסופית, והן לאורך חיי הצבעים ויציבותם.

לפני שניגשים להדפסת התמונות על קנבס על סדנת ההדפס לבדוק שאכן התמונה המיועדת להדפסה אכן בנפח המתאים להדפסה איכותית. מקום המחשיב את איכות ההדפסה ייעץ ללקוחות באם התמונה אכן תשיג את התוצאה הרצויה או לא. כמובן שהיעוץ יכלול גם עצות כמו עיצוב התמונה מחדש ליצירת קומפוזיציה מעניינת יותר, הדפסת שחור לבן סלקטיבית, הדפסת ספיה על קנבס, או הדפסה בסגנון פופ ארט על קנבס ועוד ועוד. כמובן שכל זה דורש מחשבה ולוקח זמן ולא בכל מקום, ובמיוחד במקומות העובדים על נפח עבודה גבוה במחירים זולים, יש את היכולת האומנותית והגישה המקצועית להדפסה מסוג זה.

canvas haifa

אנחנו ב"הדפסות קנבס" מציעים לכם הדפסת תמונות על קנווס ברמה הגבוהה ביותר. אנו מדפיסים אך ורק על בד קנבס אמיתי, באמצעות דיו פיגמנטי UltraChrome K3 . בנוסף, כל הדפס קנבס תצופה בשתי שכבות לכה מיוחדת – בעל אפקט הגנה מקרינת UV, להארכת חיי התמונה. כל תמונה נמתחת על "מסגרת נסתרת" מעץ אורן טבעי, ומוכנה לתלייה.

אצלנו אתם מקבלים הדפסת ציורים על קנבס ברמה המקצועית הגבוהה ביותר – כולל אחריות על אי דהיית הצבע לתמיד. בהרבה מקרים מדובר במוצר אישי מאוד- תמונות של בני משפחה, חתונה, בר מצווה, או של בני משפחה, שמבקשים לשמר את זכרונם – לתוצאה הסופית חשיבות רבה.

אנו מציעים לכם אחריות לכל החיים, על פיתוח תמונות דרך האינטרנט במחיר שווה לכל נפש.

הדפסה מקצועית על קנבס היא דרך מצוינת לשמירה והצגה של התמונות שאנחנו אוהבים. תמונות מודפסות על בד קנבס יראו מצוין בבית ובמשרד.
הדפסה על בד קנבס איכותי משלבת מצד אחד טכנולוגיית הדפסה מתקדמת, ומצד שני פן אומנותי ומודרני. זהו אחד מהחידושים המוצלחים ביותר בעולם הצילום והאומנות. בנוסף, בזכות איכות הצבעים וחדות הפרטים של תמונות מודפסות על קנבס.
בעזרת שימוש בשיטת MicroPiezo להדפסת תמונה על בד קנבס איכותי בלבד, ובעזרת השימוש בדיו מסוג Ultra Chrome K3, ניתן להפוך את תמונותיכם ליצירות אומנות של ממש. לאחר ההדפסה, מצופות התמונות בשתי שכבות של לכה, בגימור איכותי, שישמור ויגן על התמונות משריטות, לחות ונוזלים לאורך שנים. בזכות שיטות אלו מובטחים לכם צבעים בעלי חדים וחיים, מראה נהדר ועמידות גבוהה ביותר.
תמונה שהודפסה על בד קנבס יוצרת השתאות עמוקה והערכה בקרב המתבוננים. לקוחות רבים בוחרים בתמונות מודפסות על קנבס בגלל הניידות והעמידות שלהן.
הן מתאימות לכל קיר בבית ובמשרד, ומוסיפות מגע יצובי ומתוחכם.
בנוסף, יכולות תמונות מעוצבות להדפסה על קנבס לשמש כמתנה מושלמת לכל סוגי האירועים. הן יכולות להתאים להעדפותיו ולרצונותיו של כל אחד. בעזרת עיצוב תמונות על קנווס כל תמונה הופכת לצירת אומנות!
בתי עסק רבים משתמשים בתמונות מודפסות על בד קנבס במצגות שיווקיות, באירועי קידום מכירות ובעיצוב הפנים של המשרדים.

הדפסה על קנבס היא כלי דומיננטי להצגת אומנות בצורה מודרנית ומיוחדת.

כתובתנו: רחוב מסדה 1,חיפה  – חניה במקום !!!
טלפון   0722119955
דוא"ל   : [email protected]
שעות פעילות: ימים א'-ה'  18:00 – 09:00