אודות הדפסות קנבס

למעלה מעשרים שנות ניסיון בתחום האומנות ,המסגור  וההדפסות האומנותיות מאפשרות לנו להעניק לכם את האיכות הגבוהה  ביותר הקיימת בנושא הדפסה על קנבס.

שש נקודות לשיקולכם מדוע כדאי לכם לבחור בנו: אודות הדפסות על קנבס
1. המוניטין- השם הטוב שלנו מאשר שאנו משתדלים ומצליחים להעניק ללקוחותנו את השרות והמוצרים  המיטביים. לקוחותנו החוזרים שוב ושוב הם השגרירים הטובים ביותר שלנו – ואנו מספקים הדפסות נפלאות שנים ארוכות, עם לקוחות שחוזרים שוב ושוב .

2.הנסיון-למעלה מעשרים שנות פעילות בתחום מורכב ורגיש זה מאפשרות לנו להבטיח לכם את ההדפסות על בד קנבס האיכותיות ביותר השואפות לשלמות ללא פשרות .

3.האיכות-הדפסות הקנבס שלנו מתבצעות על בד קנבס אמיתי. ההדפסה בצבעי פיגמנט מקוריים באיכות מוזיאונית, תוך מתן דגש לאיכות ההדפסה ולאיכות החומרים. לכן אנו מבטיחים לכם אחריות לכל החיים על כל הדפסות הקנבס – אחריות הצבע על כך שלא ידהה.

4.שרות לקוחות איכותי הוא מאבני הבסיס של עסקנו. אנו בודקים אישית כל תמונה הנשלחת אלינו להדפסה . באם איננו בטוחים  באיכותה נחזור אליכם פעם ועוד פעם עד לקבלת התוצאה המיטבית.

5. מחיר- כמובן שאנו מציעים לכם מחירים תחרותיים ביותר אך זאת בלא לוותר כהוא זה על האיכות המיטבית ביותר שקיימת.

6.משלוח- בנוסף לדמי המשלוח המקובלים אנו מבטיחים זמני משלוח מהירים,יום עד יום וחצי לרוב חלקי הארץ.כמובן שתמיד ניתן לאסוף את התמונות המודפסות בסדנתנו ולחסוך את דמי המשלוח.

אנו עושים מאמץ מירבי כדי שתוכלו לקבל את תמונות הקנבס שלכם בתנאים הטובים ביותר שוק. הדפסי קנבס הם אמצעי אומנותי חדשני, בולט ודומיננטי, שיכול לבטא כל סגנון אומנותי שתרצו. אנחנו מדפיסים תמונות מהגלריה שלנו בכל הסגנונות האפשריים – מהתמונות של האומנים הגדולים של הרנסנס ועד אומנות מודרנית, מופשטת, ותמונות אווירה. נשמח לספק לכם הדפסים של תמונות אישיות שלכם , לשמר זכרונות יקרים – וזאת במגוון דרכי עיצוב כמו קולאז' תמונות, פסיפס תמונות, הדפסת תמונות בסגנון ספיה, שחור / לבן סלקטיבי, פופ ארט ועוד.

 

הדפסות קנבס- איכות ,אמינות ושרות ללא תחרות.

הדגמה של הדפסה על בד קנווס – דיוק דיגיטלי ואיכות אומנותית